O nas

Przejrzysta oferta, szybki kontakt, profesjonalne podejście do Klienta, uczciwość, a przede wszystkim pasja, którą są buty to cechy, które charakteryzują firma SKIPO. Działalność rozpoczęliśmy w latach 90-tych od sprzedaży obuwia sportowego pod nazwa „Skipo”. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w handlu obuwiem, poznawaliśmy potrzeby naszych klientów. Obok marki „Skipo” z czasem stworzyliśmy własne kolekcje obuwia damskiego klasycznego „Sergio Leone” i casualowego „Desine” oraz męskiego „Jonson”.

W naszych kolekcjach znajdują się takie modele, których design, jakość wykonania, wygoda oraz cena zadowoli najbardziej wyszukane gusta Naszych klientów. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie zdobyliśmy rzesze wiernych klientów.

Udział w targach obuwniczych, reklama w prasie m.in. w „AVANTI” sprawia, że oferowane przez nas obuwie wyróżnia się na tle konkurencji i jest powszechnie znane i rozpoznawane. Cenne porady przy wyborze odpowiedniego obuwia, gratisowa wysyłka firma kurierską, szybki i stały kontakt z naszymi handlowcami a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta to są atuty naszej firmy

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Znajdziesz nas na: facebook instagram